Babel’in Hocasından Transfer Açıklaması Geldi

0
86

Devre arasında Beşiktaş’tan Fulham’a transfer olan ve adı özellikle Galatasaray ile anılan Babel’in hocası Scott Parker’dan açıklama geldi. Parker, “Babel transfer olmak istiyorsa engel olmayacağız.” dedi.

Devre arasında Beşiktaş’tan ayrılarak Fulham’ın yolunu tutan ve sezon sonunda boşa çıkacak olan Ryan Babel’in adı, uzun bir süredir Galatasaray’ın gündemini meşgul ediyordu. Sarı Kırmızılılar’ın gelecek yaz kadrosuna katmak istediği 31 yaşındaki sol kanat oyuncusuyla ilgili hocası Scott Parker’dan gündem yaratan bir transfer açıklaması geldi.

Daha önce Türkiye de dahil olmak üzere Avrupa’nın değişik liglerinden teklifler aldığı öğrenilen yıldız isim hakkında konuşan Parker, oyuncusunun geleceğiyle ilgili şunları söyledi:

“GİTMEK İSTERSE ENGEL OLMAYACAĞIZ”

“Babel, bizim için fantastik bir oyuncu ve yeni durağının neresi olacağı gelecek tekliflere bağlı. Şahsen Babel’in ayrılmak istemesini anlayışla karşılıyorum. Eğer gitmek isterse kendisine engel olmayacağız. Ancak biz kendisini çok beğeniyoruz. Eğer onun kalibresinde birini alma şansımız varsa ilk tercihiniz yine kendisi olacaktır.

Erman Toroğlu'ndan Volkan Demirel'e: Trabzon Otobüsüne Girersen, ÇıkamazsınErman Toroğlu’ndan Volkan Demirel’e: Trabzon Otobüsüne Girersen, Çıkamazsın

Sadık Çiftpınar, Verdiği Röportaj Yüzünden 12 Maç Ceza AlabilirSadık Çiftpınar, Verdiği Röportaj Yüzünden 12 Maç Ceza Alabilir

Slimani İçin Transfer Görüşmeleri BaşladıSlimani İçin Transfer Görüşmeleri Başladı

Spor Toto Süper Lig Maç Sonuçları ve Puan Durumu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here